2468
post-template-default,single,single-post,postid-2468,single-format-standard,stockholm-core-2.1.4,select-theme-ver-8.10,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_menu_

Soboty Lubię Bardziej #1

fot. Tomasz Czajkowski, który od 2 tyg w Jukkasjärvi współtworzy IceHotel. Bez filtra. 😉

Soboty Lubię Bardziej to mój pomysł na nowy cykl, w którym polecać będę interesujące blogi, miejsca, artykuły. Z pewnością nie ma co liczyć na jakąś regularność w zakresie tych wpisów (bo wiadomo, że ja i terminowość tworzymy burzliwy związek), za to zrywami podrzucę Wam trochę dobra. 🙂

Bo soboty lubię zdecydowanie bardziej niż niedziele. Bo w pierwszy dzień weekendu, szczególnie rano, mam jeszcze tyle przed sobą: godzin do zagospodarowania, planów do (nie)zrealizowania. Kiedyś regularnie używałam tego hashtagu przy sobotnich instagramowych zdjęciach. Jako, że szósty dzień tygodnia jest w googlach zajety przez coś kosmicznie absurdalnego, zostałam przy #sobotylubiębardziej. 🙂

Na dzisiaj zatem:

  1.  Rozmowa z założycielem bardzo ciekawego miejsca. Są książki, jest kawa, jest Afryka. W Poznaniu. Dwójka blogerów mnie tam ostatnio zapraszała, że niby mnie zabiorą na kawę i takie tam. Coraz więcej powodów mam, żeby drugi raz w życiu odwiedzić Poznań.
  2. Chcielibyście uważniej czytać? Więcej zapamiętywać z lektury? Możecie zrobić to na ten, albo ten sposób. Jeśli już się dowiecie co i jak, polecam rozgościć się u Ani na dłużej. To dobre miejsce, szczególnie, jeśli nie kręci Was pęd.
  3. Twórcy jednego z moich ulubionych profili na Instagramie – #szwedzkistolfilmowy – w końcu mają prawdziwe miejsce w sieci. Polecam jeden z ciekawszych artykułów na nowej stronie. Wiecie co łączy Batmana, Biebera i Bonda? Ten najpiękniejszy (moim kompletnie nieobiektywnym zdaniem) kraj.
  4. Nieubłaganie zbliża się koniec roku. Będziecie zaraz TO robić? Ja, jak zawsze, daruję sobie tę przyjemność.
  5. Szukacie dobrego serialu na zimowe wieczory? Wczoraj wystartował na Netflix drugi sezon The Crown. Jeśli lubicie ciekawie zrobione seriale historyczne i piękne zdjęcia.
  6. Piękna choreografia do pięknej piosenki. Nie trzeba tańczyć, żeby się zakochać.
  7. I na koniec… Wiem, że fatalnie to o mnie  świadczy, ale jakże bym chciała mieć taki zestaw filiżanek 😀 Na wypadek niechcianych gości, hmm?

A wy macie coś ciekawego mi do polecenia? Samego siebie tez można linkować, chętnie Was poczytam, ostatecznie jest sobota, mam jeszcze dużo czasu ;).

A.

65 komentarzy

Post a Comment